Wentylacja usługi

Wentylacja – usługi

W Ventofix znamy się na systemach wentylacyjnych jak mało kto! W naszej ofercie mamy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań od sprawdzonych i renomowanych producentów. Oferujemy również usługi związane z wentylacją:

  • montaż zakupionych u nas instalacji,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • czyszczenie oraz odgrzybianie,
  • naprawa w przypadku awarii.

W ramach naszych usług zapewniamy Klientom szybkie terminy realizacji zleceń, fachowe doradztwo, a także profesjonalną obsługę.

Montaż wentylacji

Montaż wentylacji możemy wykonać w domu jednorodzinnym lub wielorodzinnym, mieszkaniu, biurze oraz wielu innych miejscach. Nasze usługi związane z instalacją systemów wentylacyjnych realizujemy zarówno w nowych, jak i starych budynkach. Dysponujemy doświadczeniem, a także wiedzą, które są niezbędne do poprawnego wykonania montażu. W ramach naszych usług zapewniamy też pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju wentylacji do danej nieruchomości.

Profesjonalny serwis wentylacji

Regularne korzystanie z usług takich jak serwis wentylacji to gwarancja poprawnego działania całej instalacji. Sprawność systemu wentylacyjnego zależy od jego czystości. Nadmierne nagromadzenie się w nim kurzu czy rozwój grzybów może doprowadzić do jego zepsucia, co skutkuje brakiem prawidłowej wymiany powietrza. Dlatego też bardzo ważne jest, by poddawać urządzenia oraz części, z których składa się instalacja, regularnym przeglądom i konserwacji.

Naprawa w przypadku awarii

Awarie nowoczesnych systemów wentylacyjnych zdarzają się niezwykle rzadko. Jednak poszczególne elementy, z jakich składa się instalacja, mogą z czasem ulec zużyciu bądź uszkodzeniu. W takiej sytuacji konieczna jest ich wymiana albo naprawa. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy dzięki swojej wiedzy, jak również wieloletniemu doświadczeniu, potrafią znaleźć i zreperować każdą usterkę wentylacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą Ventofix lub chęci skorzystania z usług – zachęcamy do kontaktu!