System rekuperacji

Wydajny i niezawodny system rekuperacji

W Ventofix specjalizujemy się w zakładaniu innowacyjnych systemów wentylacyjnych, w tym także rekuperacji. Powierzysz nam zatem instalację energooszczędnych urządzeń, które służą do odprowadzania zużytego powietrza na zewnątrz oraz jego wymiany na świeże, przy czym pozwalają na odzyskiwanie ciepła. Oferujemy kompleksową obsługę, co oznacza, że nie tylko dobierzemy i dostarczymy wydajną maszynę renomowanego producenta pod wskazany adres, ale też zajmiemy się jej montażem, jak również regularnym serwisowaniem. Korzystając z naszego wszechstronnego wsparcia, zyskasz gwarancję terminowej realizacji prac, a także zwiększysz komfort życia. Jesteś zainteresowany? Poznaj szczegóły oferty dotyczącej systemów rekuperacji!

Dlaczego warto zainwestować w system rekuperacji?

Budujesz dom? Kupujesz mieszkanie lub już istniejącą nieruchomość? Postaw na nowoczesne rozwiązanie, jakim jest system rekuperacji! Jako fachowcy, którzy zarówno montują, jak i świadczą usługi serwisowe, polecamy instalację z powodu wielu korzyści, w tym między innymi:

  • doskonałej jakości powietrza – urządzenia usuwają z wnętrz nadmiar dwutlenku węgla, wilgoci, a także zanieczyszczenia, alergeny, kurz, sprawiając, że pomieszczenia są przyjazne osobom z chorobami układu oddechowego, w tym dzieciom oraz seniorom,
  • komfortu termicznego – system rekuperacji filtruje powietrze i dostarcza świeże, a dodatkowo podczas działania ponownie wykorzystuje pozyskane ciepło, co powoduje, że wnętrza się nie wychładzają, a Ty możesz zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie,
  • wyjątkowo łatwej oraz wygodnej obsługi – serce systemu, czyli rekuperator, to solidne, rzadko ulegające awariom urządzenie, które działa w pełni mechanicznie, dzięki czemu po skonfigurowaniu go względem potrzeb domowników, obsługa ogranicza się tylko do regularnej wymiany filtrów lub ewentualnego włączania większego bądź mniejszego biegu jednostki.

Biorąc pod uwagę wspomniane kwestie, system rekuperacji sprawdzi się nie tylko w prywatnych domach czy mieszkaniach, ale także lokalach usługowych, szkołach, przedszkolach, biurach, zakładach produkcyjnych i innych obiektach. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu!