Montaż klimatyzacji Kraków

Montaż klimatyzacji: Kraków

W Ventofix świadczymy profesjonalne usługi z zakresu instalacji i serwisu klimatyzacji oraz wentylacji. Jesteśmy zespołem doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów. Uczestniczyliśmy w wielu ciekawych szkoleniach i kursach, które ukończyliśmy, otrzymując certyfikaty. Pracujemy z zastosowaniem sprawdzonych, nowoczesnych metod oraz najnowszych narzędzi. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością, z zaangażowaniem wykonując powierzone nam zadania. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie - z przyjemnością zajmiemy się montażem klimatyzacji w Twoim domu, lokalu usługowym lub biurze w Krakowie.

Poczuj lepszy klimat dzięki Ventofix: skorzystaj z naszych usług profesjonalnego montażu klimatyzacji

Zajmujemy się doborem oraz montażem klimatyzacji. Instalujemy najczęściej sprzęty renomowanych firm, takich jak Gree, Rotenso, Daikin, Mitsubishi, AUX, Haier, Panasonic, TCL oraz wiele innych. Współpracę z Klientem zawsze rozpoczynamy od rozpoznania jego potrzeb, dlatego przeprowadzamy dokładny audyt, w trakcie którego doradzamy, jakie urządzenie będzie najbardziej odpowiednie do potrzeb i oczekiwań domowników. Instalator określa, jakie wymagania dotyczące temperatury, wilgotności i rozkładu powietrza są niezbędne w danym pomieszczeniu i na podstawie tych informacji dobiera właściwy system. Ważne jest też określenie lokalizacji jednostki oraz przygotowanie instalacji elektrycznej.

To, co wyróżnia nas od konkurencji, to kompleksowość obsługi. Zapewniamy nie tylko wykonanie montażu klimatyzacji na najwyższym poziomie, ale przypominamy też Klientom o terminowych serwisach klimatyzatorów. Jesteśmy elastyczni, terminowi i gwarantujemy przystępne ceny. Jeśli szukasz fachowców od montażu klimatyzacji, którzy doradzą i zajmą się instalacją wysokiej klasy urządzenia w Twoim domu lub firmie w Krakowie - zapraszamy do współpracy!