Montaż i instalacja wentylacji mechanicznej Kraków

Instalacja wentylacji mechanicznej: Kraków

Wentylacja mechaniczna, zwana także rekuperacją, to coraz popularniejsze rozwiązanie, stosowane zwłaszcza w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Ma ona wiele zalet, jest ekonomiczna i pozwala na obniżenie rachunków za energię cieplną, jednocześnie zapewniając czyste, świeże powietrze w całym domu. Klientom z Krakowa oraz okolic oferujemy usługę instalacji wentylacji mechanicznej z wysokiej jakości filtrami umożliwiającymi zachowanie dobrego zdrowia i samopoczucia użytkowników.

Dlaczego warto zainwestować z wentylację mechaniczną?

Rekuperacja działa na zasadzie wymiany powietrza we wszystkich pomieszczeniach domu - zaczynając od sypialni oraz salonu, a skończywszy na kuchni czy łazience. Dzięki temu, że z mieszkania usuwane jest powietrze ogrzane, może ono swoją energię cieplną przekazać napływającemu z zewnątrz powietrzu o niższej temperaturze. To z kolei sprawia, że użytkownik nie musi dodatkowo dogrzewać mieszkania i może oszczędzić na rachunkach. Prawidłowy montaż wentylacji mechanicznej wykonany przez firmę taką jak Ventofix to gwarancja wysokiej jakości urządzeń i ich prawidłowego działania przez lata. Nasi fachowcy przypomną Ci również, kiedy należy wykonać przegląd serwisowy systemu wentylacyjnego.

Montaż wentylacji mechanicznej

Kraków to miasto o bardzo wysokim wskaźniku zanieczyszczenia powietrza. Jest to uciążliwe zwłaszcza dla dzieci, osób starszych oraz cierpiących na choroby układu oddechowego. Często nawet najlepszy oczyszczacz nie wystarczy do tego, aby zapewnić w domu dobrą jakość powietrza. Co więcej - codzienne wietrzenie mieszkania jedynie pogarsza tę sytuację. W przypadku wentylacji mechanicznej problem znika, gdyż powietrze jest na bieżąco wymieniane i przechodzi przez specjalne filtry, co zapewnia użytkownikom brak konieczności otwierania okien, wychładzania domu i narażania się na smog. Jeżeli jesteś zainteresowany montażem wentylacji mechanicznej w swoim domu, zgłoś się do nas.