Montaż i instalacja rekuperacji

Montaż rekuperacji

Rekuperacja, czyli mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła to system, który poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Jego proces działania polega na dostarczaniu świeżego powietrza, niwelując zanieczyszczenia czy nadmiar wilgoci. Dodatkowo dzięki specjalnym filtrom redukuje alergeny. Co więcej, rekuperacja pozwala na odzyskiwanie ciepła z zewnątrz, co przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Takie systemy nie emitują uciążliwego hałasu, ponieważ pracują cicho i nie powodują przeciągów. Jeśli szukasz firmy, która nie tylko sprzedaje, ale też oferuje montaż rekuperacji — skorzystaj z naszych usług.

Profesjonalna instalacja rekuperacji w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi fachowcy doskonale wiedzą, jak zamontować rekuperację, aby pracowała płynnie i wydajnie. W zależności od indywidualnych potrzeb każdego Klienta dopasowujemy optymalne rozwiązania, które sprawdzą się w poszczególnych budynkach. Zajmujemy się montażem i instalacją rekuperacji, w pierwszej kolejności przygotowując projekt, a także analizę całej wentylacji. Pomagamy w dopasowaniu rekuperatora oraz jego podzespołów, aby później go zamontować w wyznaczonym miejscu. Instalację rekuperacji możemy wykonać w budynkach spełniających określone wymogi, w tym między innymi w domach, mieszkaniach czy biurach.

Nowoczesna rekuperacja — montaż centrali

Instalacja rekuperacji obejmuje montaż:

  • kanałów wentylacyjnych,
  • centrali,
  • nawiewników oraz wywiewników,
  • filtrów,
  • wentylatorów.

Kolejnym etapem jest podłączenie jej do systemu elektrycznego budynku, programowanie sterowników, jak również przeprowadzenie testu. Po ustaleniu, czy wszystko działa, jak należy, udzielamy Klientom informacji na temat tego, jak korzystać z systemu i konserwować urządzenie. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem rekuperacji, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy nowoczesne centrale, które bez wątpienia poprawią komfort życia wszystkich użytkowników. Powierz montaż rekuperacji specjalistom!